Home | Bojkot Racing Vol. 3

2024-05-26 21:10
League duration
2024-05-15 20:00 - 2024-05-27 12:00
Game Picture League Picture

Bojkot Racing

Gra: Assetto Corsa Competizione

DLC:

 • 24H Nürburgring Pack

Samochód: Emil Frey Jaguar G3

Uczestnictwo: Otwarte, każdy może się zapisać w dowolnym czasie, pod warunkiem wpłaty minimum 10 zł na cel charytatywny.

Malowania: Kierowcy mogą skorzystać z udostępnionych malowań przygotowanych na wydarzenie (12 opcji), lub stworzyć własne malowanie do samochodu. W przypadku tworzenia własnego malowania musi posiadać ono logo Bojkot, logo Simrace oraz grafikę kociej łapy zgodnie ze wzorem podanym tutaj (sponsors.psd oraz decals.psd dodane w celu ułatwienia stworzenia własnego malowania). Wszyscy kierowcy muszą załadować swoje malowania poprzez stronę esport.simrace.pl w sekcji profilu kierowcy na danym sezonie. Możliwość załadowania malowania odblokowuje się po wpłacie dotacji na daną ligę w wysokości min. 10 zł (patrz dotacje poniżej). Plik ZIP z malowaniem musi posiadać pliki decals_1.dds i/lub sponsors_1.dds wewnątrz folderu /Liveries i nie może przekraczać 15MB. Wszystkie przesłane przez kierowców malowania można pobierać i używać w grze nieodpłatnie za pomocą naszego programu Content Manager.

Dotacje: Uczestnictwo w wydarzeniu wiąże się z koniecznością wpłacenia dotacji min. 10 zł. Wszystkie wpłaty przekazane zostaną Fundacji Bojkot.

 • 10 zł: możliwość udziału w wydarzeniu, możliwość tworzenia lub dołączania do zespołu oraz wgrania własnego malowania, które będzie widoczne na transmisjach z wyścigów oraz u innych kierowców (jeśli ściągną paczkę malowań).
 • 30 zł: to co powyżej, wyróżnienie na stronie.

W tym roku zachęcamy do opłacenia przez system tipo.pl jedynie 10 PLN by odblokować możliwość zapisów do wydarzenia, a wszelkie dodatkowe datki kierować bezpośrednio na konto Fundacji Bojkot:

Fundacja Obrony Zwierząt Bojkot
BGŻ BNP Paribas:
88 1600 1462 1834 2149 5000 0001
Tytuł przelewu: DAROWIZNA BOJKOT RACING

Przypominamy, że wszelkie dotacje przekazane zostaną na cele charytatywne i zachęcamy do wpłacenia więcej - kierowca, który przekaże najwyższą kwotę bezpośrednio na konto fundacji zostanie nagrodzony personalizowaną czapką. Każda dotacja będzie wspomniana na streamie, a darczyńcy, którzy wpłacą min. 30 zł przez system tipo.pl zostaną wyróżnieni na stronie wyników. Swoje imię i nazwisko lub ksywkę możecie wpisać w polu “Wiadomość”. Prosimy o nie używanie nieodpowiednich sformułowań - zostaną one ocenzurowane.

Dotacje należy wpłacać poprzez stronę https://tipo.live/p/simracepl podając w polu "Twój nick" 17 znakowy Steam ID 64. Znajdziesz go w swoim profilu wchodząc na link https://esport.simrace.pl/user.  To bardzo ważne abyśmy mogli powiązać wpłatę z Twoim profilem kierowcy. Musisz też wybrać cel wpłaty abyśmy powiązali to z ligą. Jeśli tego nie zrobisz prawidłowo, nie odblokują się dodatkowe możliwości, a my nie będziemy w stanie przesunąć tej płatności więc przyłóż się do tego.

Istnieje też możliwość wpłaty na “Utrzymanie / Development” więc jeśli podoba się Wam to co robimy i chcecie aby strona rozwijała się dalej to można również tam wpłacić ale uwaga: nie zostanie to zaliczone do żadnej ligi i nie odblokuje Wam możliwości w żadnej lidze więc jeśli chcecie zrobić większą wpłatę ale przy tej okazji odblokować też malowania i teamy to lepiej zrobić wpłatę na konkretną ligę.

Nagrody: Przewidziane są dwie nagrody w wydarzeniu: pucharek oraz spersonalizowana czapka dla zwycięzcy w klasyfikacji generalnej oraz spersonalizowana czapka dla osoby, która przekaże najwyższą kwotę w dotacji bezpośrednio do Fundacji Bojkot.

Prekwalifikacje: Przed wydarzeniem zostanie uruchomiony serwer prekwalifikacji aby przypisać kierowców do właściwych serwerów bazując na ich czasach okrążeń.

Weekend wyścigowy:

 • Trening: 60 min.
 • Kwalifikacje: 15 min.
 • Wyścig 1: 30 min.
 • Przerwa techniczna: 5 min.
 • Trening: 10 min.
 • Wyścig 2: 30 min., pozycje startowe jak wyniki wyścigu 1 z odwróconymi pozycjami dla pierwszej 10.

Warunki na torze: 

 • Prekwalifikacje odbywają się w stałych warunkach pogodowych.
 • Kwalifikacje i wyścigi odbywają się w losowych warunkach pogodowych symulowanych przez Assetto Corsa Competizione. Wstępne ustawienia symulacji takie jak poziom chmur, losowość, temperatura otoczenia oraz godziny rozpoczęcia sesji i mnożnik czasu zostaną podane przez organizatora nie później niż 3 dni przed wydarzeniem.

Pojemność gridu: W zależności od zainteresowania. W przypadku gdy na starcie pojawi się nie więcej niż 82 kierowców, zostaną oni przypisani do jednego serwera. W przypadku gdy na starcie pojawi się 83 lub więcej kierowców, do pierwszego serwera (Split 1) będzie przypisane 60 najszybszych kierowców, kolejne serwery będą udostępnione dla reszty stawki. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany tej wielkości w zależności od zainteresowania.

Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie. Jeśli masz pytania lub są jakieś niejasności, napisz do nas na forum lub Discordzie.